«Алтын күз» ертеңгіліктері

25.10-27.10.2016 жыл аралығында балабақщамызда «Қош келдің, Алтын күз!» атты тақырыпта ертеңгіліктер өтті. Ертеңгіліктің мақсаты: балалардың күз туралы ұғымдарын кеңейтіп, күз мезгілі жайлы айтып, сондай-ақ күз мезгілінің ерекшеліктерін көрсету. Балалардың ой-өрістерін, шығармашылық қабілеттерін дамыту арқылы көңіл күйлерін көтеру. Күз мерекесіне деген қызығушылықтарын арттырып, табиғатты аялауға, әсемдікті көре білу және оны сезінуге тәрбиелеу.

Тема: «Дары осени»

Цель: Учить выбирать материалы для будущей работы, формировать навыки передачи образов изготавливаемого предмета. Иметь представления о работе с природным материалом. Закрепить знания детей об овощах и фруктах. Вовлечь в творческий процесс родителей. Развивать фантазию, логическое мышление, повышать творческую активность, качество результатов совместного труда. Активизировать словарь детей словами, обозначающими овощи и трудовые действия; получать удовольствие от коллективной работы с родителями. Воспитывать эстетический вкус, любовь к природе, трудолюбие Көрме-сайыс «Жомарт күз»

Балабақшамызда ата-аналардың көмегімен 2016 жылдың 24 мен 28 қазан аралығында «Жомарт күз» атты көрме-сайысы өтті. Сайысқа барлық топтар қатысты. Ең үздік көрмені анықтау үшін балабақшада арнайы комиссия мүшелері бұйрық арқылы тағайындалды. Үздік қатысқан топтар анықталды. Олар мектепке дейінгі ұйымдағы ересек « Кызғалдак» тобы І-ші жұлделі орынды иеленсе, ІІ-ші орынды ортаңғы « Балапан» тобы иелендң, ал ІІІ- орынды екінші кіші топ «Айналайын» мен ортаңғы « Балдырған» тобы өзара бөлісті. Жүлделі орынды жеңістерімен құттықтаймыз. Жүлделі орын иегерлері мараппатталды.